Pınar üye

Tekirdağ”da özel bir hastanede anestezi teknisyeni olarak görev yapan 21 yaşındaki meslektaşımız Pınar Üye

vefat etmiştir. meslektaşımıza Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır diliyoruz.
Ailesinin, sevenlerinin ve dostlarının başısağolsun.

Anestezi Teknisyen ve Teknikerleri Derneği Yönetim Kurulu

İlgili haber

Bir sağlık personeli daha aramızdan ayrıldı.

Tekirdağ”da özel bir hastanede anestezi teknisyeni olarak görev yapan 21 yaşındaki Pınar Üye, sabah annesi tarafından yatağında ölü bulundu.
Bir sağlık personeli daha aramızdan ayrıldı.Özel bir hastane de anestezi teknikeri olarak görev yapan yapan genç meslektaş,sebebi bilinmeyen bir olaydan dolayı gece yatağında ölü bulundu.Sebebi otopsiden sonra açıklanacak.
Alınan bilgiye göre Tekirdağ Özel Star Medika Hastanesi’nde ameliyathanede anestezi tekniksiyeni olarak görev yapan 21 yaşındaki Pınar Üye önceki gün işten sonra ailesi ile birlikte oturduğu Altınova Mahallesi Uydukent Sitesi’ndeki evlerine geldi. Akşam yemeğini Annesi Hülya, babası Hasan ve kardeşi Mustafa ile birlikte yiyen hemşire üye yatak odasına uyumaya gitti. Kızının sabah işe kalmadığını gören anne Hülya Üye, kızının kaldırmak için yatak odasına gitti. Kızından ses alamayan anne Üye, şoka girdi. Baba Üye hemen ambulansa haber verdi. Eve gelen sağlık ekipleri, genç hemşirenin öldüğünü belirledi. Aile göz yaşlarına boğuldu.
Genç hemşirenin naşı otobsi yapılması üzerine morga kaldırıldı ve evde titiz bir şekilde araştırma yapılırken hemşirenin nişanlı olduğu ve nişanlısının askerde olduğu anlaşıldı.Olayın ardından genç hemşirenin, ölüm nedeni yapılacak otopsiden sonra ortaya çıkacak.

Bu yazıyı paylaşabilirsiniz :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest