PARDER den nazik kutlama mesajı

13 Aralık Tarihinde resmi dayanağı olmayan ve derneğimizi harekete geçiren kutlamalar

birçok kurum ve kuruluş tarafından yapılmıştır. Bu kutlamalardan sadece PARDER kendi resmi web sayfasında da yer vererek sağlık kuruluşları içerisinde örnek bir davranış sergilemiş ve derneğimizi onurlandırmıştır. Farklı branşlar altında çalışsak da aynı amaca hizmet eden tüm sağlık çalışanları ve sivil toplum kuruluşlarının bir birlerine destek vermesi oldukça önemli ve ülkemiz sağlık hizmetlerine kalite getireceği gerçektir.

Bu nazik kutlamalarına hitaben kendilerine başkan nezdin de teşekkür mesajı atılmıştır. Üyelerimizin bilgisine sunulur…

“Merhaba Değerli meslektaşlarım;
Meslektaşlarım diye hitap ediyorum, çünkü aynı amaca hizmet veren tüm sağlık profesyonelleri meslektaş olarak değerlendirilebilir.

Öncelikle Nazik kutlamanız için sonsuz teşekkür ederiz. Sadece kendi branşınız içinde değil diğer sağlık çalışanları içinde duyarlı olmanız ne kadar gelişmiş bakış açısına sahip olduğunuzu da göstermektedir. Bu durum ile ne kadar gurur duyarsanız azdır. Sizler takip edip örnek alacağımızı bildirir. En yakın zamanda ortak projelerde birlikte olma temennilerimizi bildiririm.

Maalesef ki 13 Aralık Anestezi Teknisyen ve Teknikerler günü olarak medyada beliren haberler sadece özel bir sağlık okulunun kendi kutlamalarına ait bir tarihtir. Henüz bir resmiyet bulunmamaktadır. Bu durum ile ilgili derneğimizin çalışmaları devam etmektedir. Tekrar tekrar teşekkürlerimizi iletir. Sizleri takip etmeye ve örnek almaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla…

Anestezi Teknisyen ve Teknikerleri Derneği
Başkanı
Önder TOPBAŞ”

Bu yazıyı paylaşabilirsiniz :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest