Önemli katkılar sağlıyorsunuz

Sayın Takipçilerimiz ve Aday Üyelerimiz;

 

Belirli aralıklarla yapılan eleştiri ve bilgi paylaşımlarınızı özenle izliyoruz. Bu sayede eksiklerimizi görerek, farklı fikir ve projelere sahip olabiliyoruz. Bu durumun derneğimize önemli katkılar sağladığını düşünüyoruz.

Soru, görüş ve önerileriniz için; dernek web sayfasında yer alan bilgi edinme formunu doldurup, attdsekreter@gmail.com  adresine gönderebilirsiniz.

Bilgi edinme formu;

https://www.anestezitek.org.tr/https://www.anestezitek.org.tr/wp-content/uploads/2017/04/bilgi-edinme-yeni.pdf

Derneğimiz aynı anda, birçok alanda, farklı projelerde mesleğimiz ve meslektaşlarımız için calışmalarda bulunmaktadır. Bunlardan, kesinleşen sonuçlar ve devam eden süreçler resmi web sayfamızdan ilan edilmektedir. Bazıları ise yanlış anlaşılmalara mahal vermemek ve çalışmaların gidişatını değiştirebileceği için gizli tutulmaktadır.

Yönetim kurulu ve tüm dernek üyeleri olarak mesleki anlamda birçok işin başarı ile sonuçlanacağına inanmakta ve görevimizin, amaçlarımıza ulaşmak için çok çalışarak zamanı lehimize yönetmek olduğunu bilmekteyiz.

Siz takipçilere önerimiz ise; dernek üyesi olmanız ve çalışmalarda aktif olarak yer almanızdır. Böylece başarılara hep birlikte daha erken ulaşabiliriz.

Aksi çalışmaların mesleğimize ve meslektaşlarımıza herhangi bir faydası yoktur. Sadece sizin kendi menfaatinizedir.

Sağlıcakla kalın…
Saygılarımızla…

ATTD YÖNETİM KURULU “

Bu yazıyı paylaşabilirsiniz :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest