Çalıştayımızı erteledik

ÖNEMLİ DUYURU-1

 

Değerli Meslektaşımız;

4-5 Nisan tarihlerinde İzmir Ege Üniversitesi Muhiddin EREL Amfisinde düzenlenecek olan “Anestezi Teknisyen ve Teknikerleri 16. Mezuniyet Sonrası Eğitim Sempozyumu” ve “Anestezi Makinası Anatomisi Çalıştayı” ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni tarihler web sitemizden paylaşılacaktır.

Bilgilerinize sunar, ilgi ve anlayışınıza teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

ATTD Yönetim Kurulu”

13.03.2020

Değerli Meslektaşlarımız;

Dünya genelinde yaşanan Coronavirüs (COVID – 19) salgını Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından da bildirildiği gibi bütün dünyada hızla yayılmakta ve hayatın her alanını etkilemektedir.

Bu kapsamda T.C. Sağlık Bakanlığı ve YÖK tarafından alınan önlemler doğrultusunda, Ege Üniversitesi Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu, Anestezi Teknisyen ve Teknikerleri Derneği ve Ege Üniversitesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon AD. İşbirliği ile 4-5 Nisan tarihlerinde İzmir Ege Üniversitesi Muhiddin EREL Amfisinde düzenlenecek olan “Anestezi Teknisyen ve Teknikerleri 16. Mezuniyet Sonrası Eğitim Sempozyumu” ve “Anestezi Makinası Anatomisi Çalıştayı” ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni tarihler web sitemizden paylaşılacaktır.

Bilgilerinize sunar, dünyanın ve ülkemizin bu salgından en kısa sürede kurtulmasını ve sağlıklı günlerde buluşmayı diliyoruz.

İlginize ve anlayışınıza teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Anestezi Teknisyen ve Teknikerleri Derneği Adına
Yönetim Kurulu Başkanı
Anestezi Teknikeri Hasan Uygur KOÇ

Bu yazıyı paylaşabilirsiniz :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest