Çalışmalarımız devam ediyor

Anestezi Teknikerleri’nin hakkettiği yeri alması adına çalışmalarımıza aralıksız devam ettiğimizi bilmenizi isteriz

Değerli Meslektaşlarım

Anestezi camiasının önemli bir üyesi olan ve kaliteli sağlık hizmetinin sunumunda stratejik görevleri ifa eden siz değerli meslektaşlarımı saygıyla selamlarız.

Zor zamanlardan geçtiğinizin farkındayız. Bu zor zamanlarda her sağlık neferinin yaptığı gibi halkımıza olan borcumuzu en iyi şekilde ödemekle mükellefiz. Dünya çapında Covid-19 pandemisi ile sürdürülen savaşta sizlerin ön cephede mücadele veriyor olmanıza minnetarız. Sizlerin bu mücadele esnasında sadece ameliyathane ve anestezi alanında değil, diğer birçok görevde fedakarca yer aldığınızı da duyuyoruz. Bu sebeple hepinize ülkem ve insanlık adına müteşekkiriz. ATTD olarak sağlık camiasında içinde göstermiş olduğunuz bu çabanın karşılıksız kalmaması için var gücümüzle çalışıyoruz

Pandemi süresince anestezi dışında yer aldığınız ve görev tanımızın dışında kalan iş ve sorumlukların karar vericiler tarafından bilinmesi; mesleğimizin geleceği ve çalışanların özlük hakları adına büyük önem arz etmektedir. Dolayısıyla hasta transportu, yoğun bakımda çalışma, tek başına cpr ve entübasyon, acil servisde çalışma gibi daha birçok alan ve işte aldığınız sorumlukların derneğe bildirilmesini sizden rica ederiz. Bu hususta duyarlılık göstereceğinize hiç şüphemiz yok. Gerek www.anestezitek.org. sayfasının bilgi edinme formuna gerekse hasanukoc@hotmail.com adresine ilgili tecrübelerinizi gönderebilirsiniz.

Sağlık camiasında kritik bir öneme sahip olan Anestezi Teknikerleri’nin hakkettiği yeri alması adına çalışmalarımıza aralıksız devam ettiğimizi bilmenizi isteriz. Sağlık esenlikle kalın.

   Hasan Uygur Koç

ATTD Yönetim Kurulu Adına

Yönetim Kurulu Başkanı

Bu yazıyı paylaşabilirsiniz :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest