Atama Sorunlarımıza Sahip Çıkıyoruz

ATTD olarak ülkemizin temel sorunları içerisinde olan yanlış istihdam ve Atama

sorunları için Anestezi dışında diğer 24 sağlık profesyonelleri ile birlikte çalışmalarımız devam etmektedir.

Bu oluşuma öncü olan ARAS ALİ ALTINTAŞ a ve bizi yalnız bırakmayan, tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Tuzum kuru düşüncesinde ya da sırça köşklerde farklı emelleri olan arkadaşlarımıza ve meslektaşlarımıza da bu temel sorunlarımız için bizlere destek vermelerini önemle arz ediyorum.

Sosyal medyada ya da farklı iletişim kanallarında, tabiri caiz ise oturdukları yerden ahkâm kesen meslektaşlarımıza, yanlış ve eksik bilgiler ile haksızlık etmeden, doğru eleştirilere açık olduğumuzu belirterek etkin katılımlar ile destek vermelerini önemle arz ediyorum.

Gerek derneğimiz gerekse Anestezi Teknikerlerinin refahı ve gelişimi için var olan ve çalışan diğer dernek ve oluşumlara saygı duyulmasını önemle hatırlatırım. Bu oluşumların her türlü platformda desteklenmesi gerekliliğinin altını önemle çizmek isterim.

Tek bir gerçek olduğunu unutmamak gerekir. O’da şudur ki; Her geçen gün hepimizin daha çok çalışması gerekmektedir. Bu çalışma hem iş üretmek hem de hak aramak adına olmalıdır.

Bu bir başlangıç değildir. Konu ile ilgili daha öncede birçok girişim, çalışma ve faaliyetlerde bulunan derneğimiz sonuç alamasa bile yılmamıştır. Yeniden farklı adımlar ve projelerle devam etmiştir. Bu yeni oluşum ve birliktelik sonuç getirse de getirmese de biz üyelerimiz için çalışmaya devam edeceğimizi taahhüt ve tekrar ederiz.

Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.

ATTD Yönetim Kurulu

Bu yazıyı paylaşabilirsiniz :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest